Apie Bornit

BORNIT gamykla Aschenhorn GmbH – senas tradicijas turinti bendrovė, kuri nuolat kruopščiai dirbo savo darbą. Šiandien Zwickau miesto įmonės kasdienybė yra statybinių cheminių medžiagų komplektas, t.y. tiekimo programa, apimanti medžiagas, skirtas pamatams, fasadams ir stogams saugoti bei remontuoti, taip pat daugybę medžiagų, naudojamų tiesiant kelius. Įmonė, kurią 1868 metais įkūrė Alwin Aschenborn, tuomet vadinta „Zwickauer Dachpappen- und Asphaltfabrik“ („Zwickau stogų kartono ir asfalto gamybos fabrikas“), šiais laikais valdoma penktosios šios šeimos kartos, tapo vidutinio dydžio šiuolaikiška pramonės įmone.

1972 metais įmonė buvo nacionalizuota ir performuota į „VEB Bitumen-Chemie Zwickau“ („VEB Bitumo chemijos gamykla Zwickau“). 1990 metais Bornit® buvo viena pirmųjų vėl privatizuotų įmonių.

Daug investavusi į naujas gamybos ir logistikos priemones, Bornit® tapo ypač šiuolaikiškų statybinių chemijos produktų gamintoja. Kokybės programa sudaryta remiantis pačioje įmonėje atliekamais tyrimais ir plėtros projektais.

Visą Europą apimantis tiekimo tinklas yra pagrindas, kuriuo remiantis sukurtas kompetentingų patarėjų ir patikimų serviso specialistų tinklas.

Vienas svarbiausių BORNIT® tikslų yra būti patikimu partneriu tiek šalies viduje, tiek ir kitų šalių įmonėms.

Patikimi logistikos partneriai ir efektyvi frachtavimo galimybė – prekes visoje Europoje pateikiame labai greitai!

Dėl patogios geografinės padėties (įmonė yra Europos centre), produktai tiekiami greitai, kompetentingų techninių patarimų gali suteikti toje vietoje, kur klientui reikia.

Tradicijos įpareigoja
Nuo 1868 metų ženklas BORNIT® reiškia kokybiškų cheminių statybos medžiagų, skirtų statiniams apsaugoti, gamybą ir platinimą. Ši tradicija įpareigoja pačioje įmonėje atliekamais tyrimais ir plėtros programomis suteikti rinkai naujų impulsų. BORNIT® produktus lengva naudoti, jie atitinka ekologijos ir šiuolaikinės aplinkosaugos keliamus reikalavimus.

Aukštos kokybės BORNIT® produktai nuolatos tiriami ir tobulinami pačioje firmoje esančioje laboratorijoje. BORNIT® kokybės valdymo sistema suteikia klientams produkto kokybės garantiją. Ši sistema sertifikuota pagal ISO 9001 standartą.

BORNIT® statybinių cheminių medžiagų programa PROFI apima sisteminius sprendimus, kurie skirti saugoti ir remontuoti pamatus, fasadus ir stogus, taip pat ir kloti naujus kelius arba palaikyti jau esamų kelių būklę. Nauja veiklos sritis –BORNIT® siūlo įrankius, kuriuos naudojant galima racionaliai dirbti su BORNTI® produktais. Tai yra vadinamoji BORNIT®tools programa.

Naudojant šiuolaikiškus gamybos įrenginius garantuojama, kad produkto kokybė visą laiką bus tokia pati.

Nauji produktai pristatomi nacionalinėse bei tarptautinėse statybos technikos ir produktų parodose, seminaruose, taip pat reguliariai atliekamas klientų mokymas.

BORNIT® statybinių cheminių medžiagų programa PROFI, skirta požeminėms ir antžeminėms statyboms bei naudojama tiesiant kelius

Kadangi darbo sąlygos statant pastatus yra labai skirtingos, taip pat skiriasi ir sąlygos, kuriomis naudojami firmos produktai, mes galime paminėti tik bendras darbo su produktais nuorodas. Pateikiamos nuorodos visada atitinka tuo metu turimą žinių lygį.

Duomenys apie produktų sunaudojimą yra tik orientaciniai, jie priklauso nuo kiekvieno objekto, pagrindo bei pan. ypatybių. Norint tiksliai nustatyti, kiek medžiagų teks sunaudoti, reikia atlikti bandymus konkrečioje vietoje, t.y. ten, kur produktas bus naudojamas. Mes pasiliekame teisę tobulindami produktus keisti ir jų techninius duomenis.

Naujausią informaciją jūs galite gauti perskaitę technines atmintines, saugos duomenų lapus ir transportavimo direktyvas. Visus šiuos dokumentus jūs galite gauti nemokamai, t.y. užsisakyti mūsų įmonėje arba atsisiųsti iš mūsų interneto svetainės adresu www.bornit.lt.